| liviugeorgescu123 a întrebat:

Am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta.
Am un calculator cu urmatoarea configuratie:AMD Athlon(tm)64X2 Dual Core Processor 5400+ 2.81 Ghz, si 2 Gb RAM. Placa video este nvidia geforce 6150 SE nForce 430( e incorporata) > Ma gandeam sa schimb aceasta placa video cu nvidia geforce 8400 GS (512 mb memorie). E mai buna placa asta decat cea pe care o am acum? pot juca cu ea jocuri precum crossfire, counter strike, battlefield 2 mai bine decat cu nvidia 6150?
Va rog raspundeti.

4 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

E mult mai buna placa pe care o ai tu daca placa 8400 gs e sparkle nici sa nu dai bani pe ea.E dea...

| liviugeorgescu123 explică (pentru Iliutz):

Cred ca glumesti. Chiar e mai buna 6150 decat 8400 GS?

| Iliutz a răspuns (pentru liviugeorgescu123):

Parerea mea e ca da pentru ca am placa asta si nu sunt prea multumit de ia.

| liviugeorgescu123 explică:

Cred ca glumesti. Chiar e mai buna 6150 Se decat 8400 GS?