| gherghelgabriel a întrebat:

Ce bonusuri pun pe item pentru a da mai multa paguba la pietre metin2

3 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

War= putere + critica/patrunzatoare si paguba medie [un fms/rib sau o otravita daca ai lvl mare]
Saman=Str[pentru hit] si ceva int [pentru buff si magii] + Critica/Patrunzatoare si un evantai toamna ar fi bun
Ninja=dex+str si ceva critica/patrunzatoare + pumnal foaie neagra cu pm bunicel
Sura= str + putin int si ceva critica/patrunzatoare

Succes!

| R3dEyE a răspuns:

Pai cel mai mult ai nevoie de patrundere si critica. Cu patrunderea poti sa ii "spargi apararea", iar cu critica e cam logic ce faci.
Funda?

| R3dEyE a răspuns:

A da... daca ai lv 75+ si esti sura sau war, ia-ti o otravita cu pgm mare. PGM conteaza mult cand spargi metine.