| babalss99 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun pe iteme pentru a a mai mult in metine?

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Pai nu am jucat de mult un metin deci am sa iti zic ce mai stiu asa... : Pe unele accesorii care pica pune critica si patrundere, daca nu pica pune doar patrundere, daca nu ai arma de farmat fa-ti o arma cu +50 pgm critica patrundere si semi om ( cam greu sa pice asa dar sa fie pe undeva pe acolo laughing ) Si pietre : Monstrii crit. patundere! Sper ca te-am ajutat bafta!