| Garfil2 a întrebat:

Ce fel de jocuri ar putea sa mearga fara lag pe pc-ul meu are :

placa video: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (570 MB memorie video)
RAM 1, 5
Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1 build 7601)
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+(2CPUs), ~2.0 GHz

! Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| emiluts a răspuns:

Fifa care vrei tu 98 pana la 2012, counter-strike iar toate. si source, crisys 2, asassins creed 1, 2, 3, ai pc acceptabil poate ca nu o sa poti la crisys si la assasins sa le dai full detail dar o sa iti mearga si pe mediumhappy sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Ai cerințe bune de sistem, poți încerca GTA Vice City, San Andreas, Counter Strike, Metin, Mafia. Dacă îți place un joc poți testa dacă îți va merge bine sau nu intrând pe site-ul http://www.systemrequirementslab.com/cyri.