| bogdannr a întrebat:

Ce folder din cs trebuie sa sterg ..ca apas un buton de pe tastatura oarecare. si ma baga pe un server ..si mi se mai intampla cand intru in cs tot asa?

1 răspuns:
| TrofeuDeMic a răspuns:

Du-te in folderul unde ai instalat cs, intri in cstrike, si stergi fisierele.cfg care le gasesti (mai putin.cfg tau daca ai). Apoi intri in resource si stergi toate fisierele care au in componenta numelui "background" (in general sunt toate) apoi intri in joc.