| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Ce-i cu mania asta pentru Metin?
Jocul e tampit. Grafica de cacao, traducere penibila e un chin sa va vad cad de obsedati de Metin puteti fi!

De ce nu jucati ceva mai placut la vedere? Gen Aion? Mai ales ca va fi gratis de pe 16feb.

3 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Dar de ce nu joaca world of warcraft, este bestial.
Si plus ca metin s-a luat dupa world of warcraft, toata lumea stie, wow a aparut in 2001 si jocul are si18 gb instalat si se jaoca pe net sunt foarte multe servere, playeri de 1000000 de ori mai multi decat metin.

| Zenithf a răspuns:

Am jucat si eu un pic. Este slabut, intr-adevar. Ma joc Rappelz, are grafica mai faina si nu numai, si ii si destul de mic, numai vreo 2.5 GB, nu 18 cat WOW.

| vld27 a răspuns:

Is de acord in totalitate, metin e un dezastru grafica e slaba rau, numele monstrilor nu-s inspirate de loc etc. si orice joc are mai multi jucatori.