| alex_9536 a întrebat:

Ce inseamna sa fi admin?

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Sa fi admin la un server de cs inseamna responsabilitate:)) si anume: tu trebuie sa banezi codatii, sa le dai destroy, sa stabilesti ordinea pe server! dar are si beneficii: nu primesti ban-destroy-fuckoff-kick-gag! ca sa fi admin trebuie sa stii mai intai comenzile pe care le gasesti aici(in amx_mod.cel mai intalnit) : http://www.tutorialecstrike.com/comenzi_amxmodx.html! bafta si nu ezita sa mai intrebi in legatura cu "adminul"aici ti se va raspunde;))! ne auzim

| rater1994 a răspuns:

A aveea acces la comenzi

| bortanradu a răspuns:

Daca te referi la admin de site, este cel ce se ocupa cu sita-ul.

| AlxAlexAlx a răspuns:

Pai sa fii admin inseamna sa ai niste comenzi speciale... Cum este pe Counter Strike daca esti admin Poti schimba harta Poti da Ban Kick la un player sau sa faci poze la Codati... Sper ca te-am ajutat Funda?>