| KidOoNh a întrebat:

Ce inseamna server privat de metin2 care e PVP sau pmp sau cine stie ce?

Răspuns Câştigător
| Deyu_4766 a răspuns:

Pai pe metin 2 Ro cred ca ai auzit "ba eu is pe pvp" pvp inseamna duel si pmp inseamna crescut...deci cand gasesti un sv de pvp.e un sv de party daca ai noroc sa gasesti sv pmp faci lvl f mare doar in 10 minute happy dar si lvl maxim e destul de mare (120 si mai mul) eu joc pe sv de pvp si pmp si sunt faine aman2 ( cu toate ca am vreo 10 private ) happy