| madalin1008 a întrebat:

Ce iti trebuie pentru a juca nfs the run? Poate fi jucat pe un laptop ASUS K50C? Astept raspuns! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Laptopul e bun dar trebuie sa aiba macar o placa video de 1GB RAM si Windows 7

| Iliutz a răspuns:

Un calculator bun care sa aive:
4gb ram windwos 7
3 windwos xp
512 mb placa video
1gb recomandat
procesor 3.05 ghz

neluL
| neluL a răspuns:

PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?" . In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu ! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta !