| george_3250 a întrebat:

Ce joc alegeti dintre prototype 1 si Assasin`s Creed 3? si argumentul raspunsului cel mai bun argument primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Helper01 a răspuns:

Eu ti-as recomanda prototype1 nu assasin creed 3...De ce? Pt. k in prototype ai misiuni mult mai grele
o sa te convingi
Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xxxCARBONxxx a răspuns:

-In prototype actiunea se petrece in lumea noua, contemporana, dar in assassins creed in trecut.
-Pentru assassins creed ai nevoie de un pc puternic, pentru prototype nu chiar.
-La assassins creed grafica e mai buna decit la prototype.
Eu as alege assassins creed.
Tu alege ce ti-ar placea mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Malvin2012 a răspuns:

Assassin creed 3-logic...de ce?-pentru grafica, story, e bestial ma ce mai vrei