| Adrian-Speed_Adrian_1990 a întrebat:

Ce joc Need for speed ( nfs) o sa iasa in 2014? si cand o sa apara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din octombrie 2013 nu s-a anuntat nici un nou titlu de NFS. Zvonuri exista de la programatorii Criterion ca se va numi NFS Ghost (dupa Ghost Games - la decizia Marcus Nilsson) sau NFS Underground 3 (cum ar dori publicul in ultimul sondaj E3).
Nu s-au apucat inca de el, daca se hotarasc unul din astea 2 vor fi alese: Ghost sau Underground 3.

2 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Jalebelita, nu mai da copy/paste la primele chestii vazute pe prima accesare de pe google. Ultimul NFS este NFS Rivals. Cei de la EA n-au zis nimic despre un nou NFS.

| HeRmeSs a răspuns:

Jalebelita esti belita rau. Cei de la EA nu au zis nimic despre Dawngate si vrei sa vorbeasca de NFS? Daca era sa se lanseze unu nou, aparea aici : http://www.ea.com/coming-soon
Daca nu sti, taci. Nu mai intra la buleala pe primul forum care il gasesti si dai Copy/Paste.