| H3cker a întrebat:

Ce joc ziceti ca e mai fain:
Metin2, Counter-Strike sau NFS?

7 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Depinde ce iti place tie de exemplu daca preferi strategie si multiplayer avansat Metin2 daca iti plac shooterele Counter strike si daca iti plac masinile nfs,
dupa parerea mea NFS e cea mai interesanta alegere

Răspuns utilizator avertizat
| Turdeanul a răspuns:

Toate sunt faine ai uitat de 4 story

| YoshiFan a răspuns:

As prefera pe locul 1. Counter-Strike; pe locul 2. NFS; pe locul 3. Metin2

| TeOLica a răspuns:

Eu zi ca metin2 este printre cele mai cautate jocuri si mai ales servere de metin2 care sa arate calumea ca disign si foarte populat.

| Jynque a răspuns:

Metin2 laughing, Auzi La Ea, Frate Toate 3 Jocuri Fac Parte Din Alte Categori :
Counter-Strike=Jocuri Cu Arme ca de ex
Metin2 = Joc De STrategie
NFS=Jocuri Cu Masini

Deci Nu Poti Zice Care E Mai Misto Intelegi?
Ca Multora Le PLac Mai Mult Counter-Strike Ca NFS, Sau Altora NFS mai mult Ca Metin2, intelegi?