| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de jocul Academia School Simulator? L-ati încercat? Ce trebuie sa faci in joc?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu l-am incercat si chiar acum am aruncat o privire pe Google, ca sa vad cum sta treaba cu acest joculet. Zici ca a fost facut de aceeasi developeri care au creat Prison Architect, joc care l-am jucat si eu pe Steam. Arata interesant si daca este in genul celui prezentat de mine, trebuie sa construiesti incaperi, sa cumperi mobilier, tot felul de obiecte care trebuiesc amplasate in diverse incaperi, iti vin elevi pe care trebuie sa ii bagi in clase diferite, questurile sunt prezente. Daca iti iei jocul, sfatul meu este sa fii atent la organizarea constructiilor, pentru ca fiecare metru patrat conteazawinking.