| DextroCs a întrebat:

Ce jocuri ca si GTA mai stiti? Vreau acelasi fel big grin. Adica :
-Misiuni
-Fur Masini
-Impusc
Sau macar mai dati-mi niste jocuri sa ma joc big grin

Răspuns Câştigător
| KEPA a răspuns:

Total overdose, Godfather, M afia, Just Cause, Saint Row 1, Mercenaries 2: World In Flames, True Crime: New York, Crackdown, Scarface, Bully, Reservoir dogs, The Saboteu. Bafta! FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| FURRIA a răspuns:

Swat 4 -Impuscaturi; Misiuni
THE MAFIA-Masini/Impuscaturi/Furturi masini.
Astept fundabig grin

| DextroCs explică:

V-as da funda la toti pentru ca m-ati ajutat foarte mult. Va multumesc acum am ce ma juca big grin

| crystynel97 a răspuns:

Fifa 2 online, call Of Duty, metin2, iar daca ai un pc bun cauta pe net top jocuri 2013 si vei gasi acolo.