| elcosmin a întrebat:

Ce jocuri cu clanuri/aliante imi recomandati pentru telefon? In afara de clash of clans, empires and puzzles si smashing four?

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

King of thieves - joc multiplayer in care îți creezi un dungeon și ataci alte dungeon de la playeri. In fiecare săptămână e un nou event și dacă ești in top 150 primești reputație foarte multa (in cele mai multe cazuri). Scopul jocului este sa fi "king of thieves" având cea mai mare reputație dintre toți jucătorii