| Fabianmarian a întrebat:

Ce jocuri cu tiruri stiti? Eu tot caut jocuri dar nu prea gasesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin49 a răspuns:

As zice ca Euro Truck Simulator si German Truck Simulator sunt cam la fel.
Extreme Trucker ia lucrurile un pic altfel...
Ca cel mai bun insa, as zice ca 18WOS Haulin sau American Long Haul, iar apoi, daca vrei, poti sa incerci Euro Truck Simulator, apoi Extreme Trucker. Parerea mea... Funda?

3 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Păi un joc destul de frumos este King Of The Road...sau...Euro truck simulator 2008!

| bogdan2091 a răspuns:

Big mutha truckersbig grin...e superwinking o sa mai caut...si daca o sa mai gasesc iti spunbig grin imi dai funda te rogpuppy dog eyes

| cris2001 a răspuns:

Iati euro truk simulator
, euro truk simulator 2, scania truk driving simulator dar la asta trebuie 2 gb ram si UK truk simulator cu volan pe dreapta