| TheShade a întrebat:

Ce jocuri de aventura imi recomandati?

4 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

Pff.dupa mine as face o lista intreagalaughing.dar le aleg pe cele mai bune dupa mine... Gothic 2, 3. Dark messiah.The elder scrols 4 :Oblivion...si mai is multe multe multee altele. Funda?happy

| push2gl a răspuns:

Incearca ''james bond bloodstone'' este un joc complex
http://www.youtube.com/watch?v=XTnBD1Yd3jo

| P0pCorN a răspuns:

Mario Forever 4.4, Flyff, Diablo2 si Silkroad Online aceste jocuri le-am jucat si eu...Noroc!big grin

| thisisMirel a răspuns:

Incearca Indiana Jones:The emperor of the tomb...descarca-l de pe internet sau fa rost de el daca vrei este foarte frumos si tare.L-am terminat de 5 ori si inca ma mai joc!