| Aihao19 a întrebat:

Ce jocuri faine cu masini exista?

2 răspunsuri:
| somehowME a răspuns:

Dirt 3 sau dirt showdown (dirt 3 nu cere cerinte de sistem mari)
Carmaggedon
F1 (series)
Driver San Francisco

| Snake23451 a răspuns:

Pai depinde si de cerintele de sistem. Eu unul iti recomand NFS The Run sau PayBack. Sau daca esti adeptul jocurilor clasice: Race Driver: GRID NFS Most Wanted 2012 sau 2006 ( sau 2005 nu mai stiu anul exact ). Sau desigur Project cars 2, F1 2017 ( sau versiuni mai vechi la F1 ), GT Sport. Csz ai din ce sa alegi, eu doar iti zic ce am pe pc.