| WayhaughtK a întrebat:

Ce jocuri faine open world stiti? Nu conteaza cerintele de sistem

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Lol, wow, silkroad, nfs world, star craft 2 multiplayer, star citizen big grin da nu iti merge star citizen ca nu ai tu 6k euro sa bagi in pc... alte jocuri online sunt cele mmorpg asa se numesc ele.

| marius6543 a răspuns:

Pai open world : Seria Witcher, seria assassin's creed, seria skyrim, seria World of Warcraft, cam astea imi vin in minte acum.Cred ca si GTA 5 se incadreaza la open world deoarece poti sa mergi pe oriunde.