| TeO_3022 a întrebat:

Ce jocuri gen 4x4 hummer stiti?(ma refer la jocuri off road fara curse sa mergi fara alti concurenti)

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Pai cam astea ar fi:
1.4X4 Evo 1,
2.4X4 Evo 2,
3. Test drive unlimited 2, cel mai tareeee poti marge si pe asfalt, si off road, si poti vedea de la volan, are masini super: Audi q7, Audi r8, aston martin, etc...
4. Test drive unlimited 1, asemanator cu test drive unlimited 2, doar ca nu prea este off road, oricul si acesta este foarte fain.

Funda te rog frumos? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sabzaky a răspuns:

Incearca si tu King Of The Road...nfs

| SlowTime a răspuns:

Incearca si Screamer 4x4... e un joc vechi dar interesant daca te prinzi cum se joaca. recomand volan