| Shrek32154 a întrebat:

Ce jocuri gen NFS :big grin stiti? sa fie din alea pentru placa video mai slaba sa se vada masina din spate la fel ca la nfs ? funda si sa nu fie demo si sa-l descarc de undeva un site bun si cum l-am descarcat sa intru in setup si imi apare icoana sa nu fie vre eroare din aia big grin mersi big grin happy FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| 69696969696 a răspuns:

Iti dau eu un joc cu masini foarte misto este Crash Time 1/2/3. 3 cred ca nu o sa-ti mearga ca e prea mare > Funda? te rog da-mi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver Parrallel Lines,Juiced, Street Racing Syndicate, Cobra:Crash Time! Bafta

| Shrek32154 explică:

Ia ma na funda si tu never un raspuns folositor ca m-a rugat ala mersi la amandoi!

| Shrek32154 explică:

Pffff nu pot vota