| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri gen Sniper Elite stiti? Adica joc din ala care tragi si vezi glontzu' cum intra in om, nu vreau Sniper Ghost Warrior pentru. ca nu-mi merge straight face

5 răspunsuri:
| JustName a răspuns:

Sniper Elite V2. acolo cand tragi cu luneta in unele secvente vezi glontul cum se duce in inamic si ii vezi si oasele ca sa stii unde dai...E un joc tare eu l-am terminat, are grafica si suntetul excelente...acum parerea ta eu nu stiu. Eu doar te-am ajutatwinking Bafta!

| Destroyer234 a răspuns:

Jocurile din astea sunt mai rare.
Dar cred ca stiu unul potrivit. Hitman Absolutionwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JustName):

Mie nu-mi merge jocul ala sad am laptop prea slab big grin

| JustName a răspuns:

Depinde ce laptop ai..acum..daca e din ala slab nu-ti merge nimic gen: Sniper Elite asa ca mai bine iti iei Counter-Strike si gata laughing eu il joc pe net..cu prieteni si e tare jocul.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JustName):

Tu imi spui de CounterStrike? straight face Cand jucam eu CS tu nici nu stiai de elhee hee, app..Laptopul e cam slab big grin