| AlInBuLeTiN a întrebat:

Ce jocuri Imi merg pe ram 1.50 gb si procesor 2, 40 GHz si placa video Nvidia FX 5500 si Video RAM 256?

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Intrii pe siteul http://svc.systemrequirementslab.com/CYRI/. scrii numele jocului care te intereseaza in prima casuta, in cea de a doua cauti numele jocului, click pe Can u run it si vei afla instantaneu daca jocul iti va merge!

3 răspunsuri:
| myh4ytz42012 a răspuns:

Nfs Carbon,Most Wanted, Gta San Andreas, Gti Racing si alte jocuri de genul asta. Funda?

| AlInBuLeTiN explică:

Multumesc

| AlInBuLeTiN explică:

Mersi