| andreiutzucu a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati, deoarece abonamentul la internet se termina in toamna asta si va fi o perioada in care nu voi putea fi pe net si sa joc ceva sa nu ma pliptisesc pana o sa imi bag netul de la alta companie.
JOCURILE SA MEARGA FARA INTERNET

2 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Sal pai iti recomand gta4 e super si prince of persia forgotten sand... a si nfs most wanted si assasins creed

| tess99 a răspuns:

Descarca gta vice city sau nosferatu'(asta daca nu iti e fricalaughing ) si daca nu cunosti gta faci c vrei acolowinking FUNDA?batting eyelashes