| FCBayernMunchen a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati nici prea noi nici prea vechi happy funda la jocurile care imi plac cel mai mult

Răspuns Câştigător
| IronGripWarlord a răspuns:

Assassin's Creed(1, 2 Brotherhood, Revelations sau 3) Prince of persia (orice versiune); Far Cry 3; Prototype 1, 2; Call Of Duty (oricare); Battlefield2(sau 3); Skyrim; Gta(oricare) ..Baftawinking

2 răspunsuri:
| Kyoki a răspuns:

Eu iti recomand Far Cry 3 si Dead Island; D

| DeadNote a răspuns:

Eu iti zic sa le incerci pe urmatoarele: Far Cry 1, 2, 3 wordcraft(varianta online) red orchestra (toate). Sper ca te-am ajutathappy