| pau10l a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? PC-ul meutongueentium(R)Dual Core CPU, E5500@2.80GHz.2.80 GHz, 2.00 GB of RAM, Physical Adress Extension.Batman arkham city, fifa 13 si pes 13 vor merge?

Răspuns Câştigător
| Generation22 a răspuns:

Pai dupa mine astea sunt cele mai tari jocuri shooter din lume mai ales la cerintele alea iti merg perfectwinking :
Call Of Duty Modern Warfare 3
Call Of Duty Modern Warfare 2
Call Of Duty 4 Modern Warfare
Call Of Duty Black Ops
Battlefield 3
Battlefield Bad Company 2
GTA IV
Driver San Francisco
NFS Shist 2 Unleashed
dar dupa mine cele mai tari sunt alea call of duty modern warfarewinking

3 răspunsuri:
| Metin2Alex a răspuns:

Normal ca daca ii Dual Core iti merge si....jocuri mult mai tari cum ar fi GTA4

| pau10l explică (pentru Metin2Alex):

Dar the amazing spiderman?

| Metin2Alex a răspuns (pentru pau10l):

Da merge