| codrutapentelescu a întrebat:

Ce jocuri in care esti un animal stiti?

Răspuns Câştigător
| Sasha41511 a răspuns:

Incearca Fly Like a Bird 3
http://gamevial.com/playgames.php?game=flylikeabird3
Nu ai nevoie de inregistrare, Dar din pacat trebuie sa descari Web Unity Player
http://unity3d.com/webplayer/
Pt a te juca urmeaza acesti 3 pasi fff simpli;) :
1. Descarca Web Unity Player si instaleaza-l
2. Intri pe Fly Like a Bird 3 (link-ul e mai sus)
3. DISTREAZATE!
Crede-ma jocul e f frumos, sper sa-ti placa. BAFTA!
~Descrierea jocului si Ajutor~
1.Jocul se traduce Zboara ca o Pasare 3, i care faci cuib, oua, gasesti mancare (pizza si cartofi pai) si faci pe alte pasari sau oameni (oamenii nu sunt jucatori) pentru puncte.
2.Ai varianta de a fi singur in joc (Single Player) sau cu alti jucatori (Multi Player)
3. Ai 5 pasari la dispozitie Eagle=vultur, Crow= cioara, seagull=pescarus, pigeon=porumbel, starling=graur
Astea sunt informatiile principale, satisfactia jocul o vei afla si singur/a! BAFTA!

sau poti incerca siPet Society