| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri interesante știți? Sa fie pe calculator.Si dacă știți și pentru telefon?

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Triviador, merge pe ambele si poate ramai cu ceva.

| Alexuţ02 a răspuns:

Ce PC ai? duce jocuri calumea sau vrei din alea mai vechi?

Pe telefon imi place Star Wars : Commander, e de strategie, e destul de fain.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minecraft

| Kakarotto2016 a răspuns:

Depinde ce PC ai.

| ViperTEAM a răspuns:

Sa stii ca multe jocuri interesante sunt din alea mai vechi, cum ar fi: Dishonored 2, Fallout 4 si cele mai din anii 2016-2018. Dar ti-as recomanda sa te uiti si la seriale. Ai putea sa vezi Prison Break, The Walking Dead, The Flash, Future Man, The 4400. Cel mai mult ti-as recomanda primele 3.