| FoKaRaReS a întrebat:

Ce jocuri mai jucati in ultimul timp dar sa nu fie online? eu m-am jucat 4story si micro volts
cele mai bune jocuri primesc funda!
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SorinaFelina a răspuns:

Sa vedem jazz jackrabbit / jazz jackrabbit2 e un joc cu iepurasi primul jackrabbit e cu 2 baieti si o fata pe primul il cheama jazz pe al 2 lea spaz pe fata lori iar in jackrabbit2 e doar cu cei 2 baieti

gta-uri gta vice citi gta snow andreas sunt sigur c le sti big grin

tibet / seven vorders teasure of seven amandoua is ceva gen lucsor a da si lucsor e super faiiin

just cause 2 just cause

prince of persia (sunt mai multe)

neet for speed(cu masini )

cam atat stiu eu pls funda?

1 răspuns:
| razvan1234567898 a răspuns:

Triburile,metin2,dark orbit