| DanJr993 a întrebat:

Ce jocuri merg pe urmatorul pc : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 3.04 GHZ 1.00 GB RAM, Placa Video NVIDIA GeForce FX 5200 128 32 bit... Funda persoana cu cele mai multe jocuri! happy

Răspuns Câştigător
| QeUz a răspuns:

Mai intai dai pe Google si scrii "can i run it" dupa aceea dai pe primul link, iti selectezi ce joc vrei sa instalezi, apesi pe can i run it, o sa iti apara o fereastra unde dai pe being detection dupa 4-5 sec o sa iti apara alta de la java si apesi run mai astepti 4-5 sec si o sa iti arate daca ai totul necesar pentru a rula acel joc.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| IonutzWoW a răspuns:

Jocuri care au aparut pana in anul 2009, si nu toate