| H0oByT a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe vechitura asta de pc?

procesor: Intel celeron 2.60 ghz
6 gb ram
placa video amd radeon hq 5450
32 bit

mentionez ca seria cod am jucat cam tot ce imi mergea ( pana la black ops 1 )

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Daca iti cumperi o placa video mai performanta si iti mai bagi vreo 2 GB ram o sa poti sa rulezi multe jocuri destul de noi gen 2014-2015-2016 poate chiar si 2017, procesorul e decent, nu e cine stie ce dar cred ca poate duce GTA 5 la setari mici, asta doar daca iti cumperi placa video mai buna, incearca sa joci urmatoarele jocuri pe care le-am jucat si eu si merita:
-Fallout 3/ Fallout NV
-Assassins Creed Brotherhood ( care este cam printre cele mai bune jocuri Assassins Creed
-Deadly Premonition
-Just Cause 2
-Mafia 2 (trebuie neaparat sa il joci daca esti fan jocuri mafie)
-Mount and Blade ( joc medieval foarte popular si de calitate daca te pasioneaza acest gen)
-Alpha Protocol
-Kayne and Lynch
Sunt multe jocuri foarte bune pe care le poti juca, mai stiu multe altele la fel de bune