| RoBeRtO_7934 a întrebat:

Ce jocuri multiplayer stiti si voi sa fie gen Gta San Andreas SAMP?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club marian, sherwood dungeon, wooz world, ourWorld, clubPenguin, Pandanda, Imvu, metin2, Mariana's World, Moon Base, Tank Ball 1, Tank Ball2, Farmerama.

2 răspunsuri:
| Razvan_8378 a răspuns:

Poate ti se pare rasp meu cam demodat dar eu spun ca cel mai bun joc multiplayer (din lume-s-a dovedit asta) este Counter Strike
Dupa ce joci 2-3 ani o sa iubesti jocul asta multiplayer
Faza este sa ai rabdare cu el si sa ai vointa, sa nu incerci azi, te-a luat unu si maine te-ai plictisit de el laughing)))

| Andrei_3853 a răspuns:

Test drive unlimited!