| ReZiSTorr a întrebat:

Ce jocuri o sa mearga pe un procesor dual core amd 2.20 ghz, 1GB of RAM si placa video ati raedon 5450? dau funda pentru cele mai multe jocuri

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pai cauta tu ce gen de jocuri vrei, si te uiti la cerinte.Ce rost are sa-ti zic acum 100 de jocuri cu masini daca tie iti plac cele de strategie?

| Liviu a răspuns:

Metin2,remi pe etalate si etc, diablo 2, last chaos, poti incerca si ceva miniclipuri, dar nu ai specificat ce jocuri doresti. Miniclipuri sau multi player?happySunt multe jocuri caref iti merg pe 1gb rami big grin