| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri online imi recomandati? In afara de cs, metin... Dau funda... Shootere cu masini nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| marius7122 a răspuns:

Minecraft, need for speed world, world of warcraft, battlefield 2/3, call of duty, gta san andreas, serious sam 2/3,
FUNDA?

10 răspunsuri:
| Andreiusss a răspuns:

Warcraft,minecraft,league of legends, dota 2

| greyhound a răspuns:

World of Tanks, un shooter cu masini (ma rog, tancuri)

| HouseHouse a răspuns:

Farcry,Dmc,Sherlock holmes, Spiderman, Cod, battlefield si gta astea le joc eu a da si ii unu cu mosntri Prototype si AC3

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

SAMP VCMP 4Story HotStylemt2 este un metin privat

| vlad838 a răspuns:

Depinde ce tipuri de jocuri iti plac.Eu de exemplu, am jucat:
1. WoW (pe freakz.ro)- e chiar foarte fain odata ce te obisnuiesti, crede-ma.
2. League of legends- un fel de DotA
3. San andreas multi-player (SAMP)
4. Champions Online- il jucam cand eram mai mic, dar m-am reapucat sa-mi amintesc de vremurile bune happy e interesant si asta odata ce termini cu tutorialul si primeste sute de iteme noi pentru a-ti crea caracterul
Mai sunt multe, dar cam astea imi plac mie. Sper sa iti gasesti unul big grin

| DjMaNn a răspuns:

World of Warcraft, incearca, o sa-ti ia mult ( cel putin mie la inceput)! I-al nu o sa regreti!

| foto4all a răspuns:

NFS World

| pyare a răspuns:

Pai aqw, club penguin, club marian, club panda, club penguin Romania si transformicele funda?

| pyare a răspuns:

A da si pou

| Sunzi a răspuns:

Transformice e foarte fain!