| Doarieu a întrebat:

Ce jocuri online sa mai ma joc in afara de urmatoarele:
League Of Legends(si acu as mai fi jucat dar mi-a dat ban pe contul de 30 permanent si mi s-a facut scarba de ei)
Metin
4Story
Etc...
Vreau niste jocuri online daca se poate sa fie ceva cu cavaleri gen 4story si din astea. Funda

5 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm vezi aici toate mmorpg-urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curios ce ai facut de ai luat ban permanent la LoL. Ai jucat cu hack-uri?

| Seraphh a răspuns:

Poti incerca Continent of the Ninth, Vindictus, Lineage 2, WoW.

Joc cu cavaleri si chestii de genu: Age of Conan, dar acum are un playerbase destul de mic.

| hackvl1 a răspuns:

World of tanks

| Lygs a răspuns:

Chivalry: Medieval Warfare