| Razvan10z a întrebat:

Ce jocuri online smechere nu din alea ca pe miniclip(cas naspa) stiti? Funda pentru cele mai multe jocuribig grin

Răspuns Câştigător
| DomnulSarma a răspuns:

La ce te referi? M.M.O.R.P.G (Massively multiplayer online role player game) sau Online? Iti dau dea-mandoua :R.P.G: Counter strike1.6; 1.7; 1.8.Counter strike source, Counter strike condition zero, minecraft; cs2d.
Jocuri M.M.O.R.P.G : 4story, metin2, fiesta, Cabal online, 2029 online, 9 Dragons, 9mm online.
Cam atatea stiu frate... daca e imi dai funda?

1 răspuns:
| Razvan10z explică:

Mai astept o ora dupa aia dau funda
big grin