| dEutSa_8892 a întrebat:

Ce jocuri pentru fete imi recomandati? NU make-up, etc... ceva sa downloadez dupa internet sa am in calc...

14 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Pai ar trebui sa spui ce varsta ai, pentru a sti cum sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate îți este de folos, nu garantez: www.bastarzii.ro, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, SIMS? Mie mi se pare cele mai faine jocuri! Incearca, poate iti plachappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia imi place foarte mult barbie incerkati si voi poate va va place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baebie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu ca sunt vechi dar incearca lady popular sau stardoll poate iti plac si ajutati-ma si pa mine ca nu stiu ca sa mai jochappy

| asya a răspuns:

Tomb Raider... mie mi-a placut!

| kuka a răspuns:

Un joc nice pentru aproape toate varstele este Ballance

| dEutSa_8892 explică:

Am 15 anirolling on the floor

| dEutSa_8892 explică:

Sims am jucat de m-am saturat tonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue

| georgianageo13 a răspuns:

Poti sa te joci subway serfers

| nmn a răspuns:

Incearca www.arcadetown.com
il adour :], poti dowlonda orice joc doresti de acolo :p, depinde de preferinte, dai pe new games si te ghidezi si tu dupa imaginea jocului :-", insa ai grija ca imediat ce inchizi pag cu joc`u dowlondat jocul se incheie si daca vrei il poti cumpara [dar sunt cam scumpe :D] sau incearca big fish dar dezavantajul este ca jucul dowlondat tine doar o ora :[
sper ca ti-am fost de ajutor :*

by si_ilvix
:*
:-h

| mamamar a răspuns:

Poti incerca intotdeauna sa joci www.battlefieldheroes.com sau www.battleforge.com. Sunt online, aproape free si super. Poti incerca pe www.gamespot.com sa vezi jocuri.

Bafta.