| RomicaTPU a întrebat:

Ce jocuri pot juca p ati radeon 9250?

Răspuns Câştigător
| CryFar a răspuns:

Mafia1.nfs carbon...nfs most wanted...mademan.fifa 07.08.pes 2009.

1 răspuns:
| Crysty1996 a răspuns:

Sall o gramada de jocurti poti juca uite cateva nfs carbon nfs most wanted nfs underground 2, flat out 1, flat ou2, juiced, gta san nadreas, gta vice city, gta killer city, call of duty 1 call of duty 2 sunt multe jocuri dar da mai multe detalii despre sistemul tau si o sa iti spun toate jocuri care iti merg imI DAI FUNDA CA NU PREA AM PLZZZ!