| marius22x a întrebat:

Ce jocuri ruleaza pe acest laptop? http://www.altex.ro/......free-dos-1

2 răspunsuri:
| Andrei_4408 a răspuns:

Sa fiu sincer, cred ca o sa iti mearga CS GO, LoL, DOTA 2, la mediu 60 fps fara vertical sync ok. Asta insemna mai mult ca decent. Dar mai mult de atat nu cred, adica GTA 4 nu cred ca-l ruleaza nici la low. Zic toate astea din cauza faptului ca placa video de la acel laptop in ciuda faptului ca are 2 gb are doar 64-biti lucru care e foarte putin.

Sper sa iti fi fost de folos, numai bine!

| marius22x explică:

Dar din seria assassins creed, care ar merge?