| Alexmihai4992 a întrebat:

Ce jocuri shooter imi recomandati(ma refer la alea care at cand omor pe cineva sa imi creasca xp)gen call of duty sau contract wars dau funda!

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Medal of Honor Alien Assault and expansions, Medal of Honor Pacific Assault -Are cerinte mici dar are o grafica tare, Batelfiled 2, Batelfiled 1942, Combat Arms, Prototipe, Assasin Creed, mai stiu multe daca mai vrei trimite-mi un mesaj, siti pot da si de unde sa le descarci fara virusi!