| MonkeyBoy a întrebat:

Ce jocuri stiti dar din astea gen metin2. Si sa nu trebuieasca cumparate. Dar in afara de Perfect World, 4Story, WOW, Cabal. Daca se poate sa imi spuneti daca la jocul propus trebuie placa video.

1 răspuns:
| despa7 a răspuns:

NO Online : Ghotic 3, Sacred (ti-l recomand), Sacred 2 (nu cred ca iti merge ca are 20 GB instalarea), Diablo (nu necesita cine stie ce)!

Online: LineAge 2, AION, League of Legends!

Cam atat stiu te pot ajuta cu linaege mult pentru ca am avut si server!

Iti poti lua de pe www.hopzone.net / www.hopzones.net / www.topzone.net servere!