| TOoORex a întrebat:

Ce jocuri stiti gen Micro Volts si Brawl Busters

3 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Gen MicroVolts: S4 League. Gen Brawl Busters: Dofus 2. nu stiu altele... da uite unele faine: Wizard101, Free Realms, Clone Wars Adventures (exista jocu Clone Wars Adventures, cauta pe miniclip.com, la categoria ''multiplayer''. Bafta! big grin

| TOoORex explică:

Am jucat si eu free realms dar am ajuns la lvl 5 si cred ca trebuia sa pui bani in joc insa clone wars nu mi-a placut fiindca imi cumparam greu toate itemele

| Stoicescu_Robert_1997 a răspuns:

Auzi gen micro volts este wolf team.