| Yoope a întrebat:

Ce jocuri stiti ....in care ai o viata virtuala?

Răspuns Câştigător
| Alinn98 a răspuns:

Sunt multe jocuri de acest fel si cam in toate ai o viata virtuala.

Sunt in primul rand jocurile Open-World in care ai toata harta pentru tine, de la masini la alte npc-uri de ex: GTA San Andreas.

Apoi, sunt jocurile gen strategie/moba/mmorpg in care joci un anumit rol. Jocuri de genul : The sims, League Of Legends, DOTA 2, WoW si altele. oricum iti recomand GTA si LoL. Amandoua sunt geniale. BTW, nu exista doar GTA San Andreas!

2 răspunsuri:
| TeOLica a răspuns:

Viata virtuala cel mai tare joc e The Sims 3 ultimul aparut faci exact ceea ce faci si in viata

| ClaudiuBosu a răspuns:

Minecraft, Metin(toate), Just Cause