| CocaColaKerry a întrebat:

Ce jocuri stiti pe PS3 Misto rau super dau funda +vot sa fie cu impuscaturi de toate.

5 răspunsuri:
| Andreyeu a răspuns:

Salut. Jocuri pentru Ps3 cu impuscaturi hmmthinking Eu stiu o super serie de jocuri cu impuscaturi: call of duty. E superr. mai stiu si altele dar nu sunt pe placul tau, sper ca te-am ajutathappy

| Reminisce a răspuns:

Uncharted(toate trei), Killzone(2 și 3), Resistance(toate trei), Battlefield 3, Battlefield Bad Company(1 și 2), Medal of Honor și multe altele. Astea sunt doar shooter-ele. Sunt foarte multe jocuri "mișto" pe PS3, dar depinde ce înțelegi tu prin "mișto". Să nu te aștepți la prostii ca Counter Strike, pentru că ăla nu se poate numi joc! Baftă!

| CocaColaKerry explică (pentru Reminisce):

As vrea niste jocuri cu masini battle field 3 il am

| CocaColaKerry explică (pentru Andreyeu):

Man Calll Of Duty il am e super dar as vrea cu masini sau cu razboaie
oke mersi mult

| Reminisce a răspuns (pentru CocaColaKerry):

Simulatoare: Gran Turismo, Dirt 2, Dirt 3, chiar și NFS Shift 1 și NFS Shift 2
Arcade: NFS-urile celelalte, Split/Second, Blur, Motorstorm(sunt mai multe) și altele care nu-mi vin în minte acum.