| orzoi a întrebat:

Ce nume de jocuri cu impuscaturi stiti?

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Lasa-ne cu astea, ca toata lumea stie. Metro 2033, Battlefield, call of duty, men of war, red orchestra 1, red orchestra 2, fallout 3, fallout new vegas

1 răspuns:
| TuRneR01 a răspuns:

Counter -strike, Counter strike conditional zero, counter strike global offensiv... Gta (toate gta-urile nu mai incep sa le enumar) Half-Life

| Hash001 a răspuns (pentru TuRneR01):

Lasa-ne cu astea, ca toata lumea stie. Metro 2033, Battlefield, call of duty, men of war, red orchestra 1, red orchestra 2, fallout 3, fallout new vegas