| alexmovila a întrebat:

Ce metin2 imi puteti spune.
Sa fie PVM.
Sa faci lvl RPD poate fi cu hamachi sau fara.
Si daca e doar cu MC txt sa imi ziceti si un client potrivit si de unde il descarc
Eu astept site-uri!
Sa fie Max lvl 255 sa faci destul de usor bani, sau daca nu sa fie ceva de genu fostului hammer PVM cu otel +6 la magazin sau ceva aproximativ.
Astept un raspuns va rog!

3 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Moon Mt2...lvl max 255.bani super usor.iteme de pe net iai votand.in 2 zile iai king daca votezi. otel+9 la shop. evolueaza.E exact ceea ce cauti!

| oOSaritaOo a răspuns:

PVM, de obicei, înseamnă să creşti greu! nu să faci lvl repede...

| HarDDD a răspuns:

Metin 2 GTH: http://metin2gth.sytes.net/ E un server super tare n-am ce zice...LV MAX250 exact cum vrei, banii se fac imediat pe fiecare lv facut iti da de la lv 1 500k dupa de la lv 30 1kk lv 40 iti da pe fiecare lv facut 5kk de la 5 la 60 10kk si tot asa mie de la lv 100 imi da cate 50kk pe levalul facut! Eu a lv 106 caracterul este facut in 3 ore mentionez ca am stat si sa fac iteme!:)din batalie iese sirius-lunara-lama zylo-lama luy zyn-lama excalibur sunt foarte multe arme si armuri noi din 2012 care le poti face repede! Eu zic ca servarul asta merita jucat in fiecare zi sunt online in jur de 500 jukatori Sper sa iti placa! BFT