| Anonymm1597 a întrebat:

Ce metin2 imi recomandati ra joc? Un metin in care cresti repede sau server PVP.Ca am jucat internationaMt2 am avut lvl 190 si mi-so blocat caracterul asa ca va rog recomandati-mi niste metine. Daca nu va convine ceva nu raspundeti. Daca da careva un metin tare PVP SAU care cresti repede sau gm mode funda +vot

Răspuns Câştigător
| wPapy a răspuns:

Hammer mt2, Apollo mt2, 4yours mt2, Valmondialmt2

6 răspunsuri:
| AnonimEsteEu a răspuns:

Metin5; Mondialmt2; ValMondial mt2; Xtreme mt2; mt2Mondial; NewMetin3; metin2blacknight; Apollomt2; etc (sunt mai multe)

| GoguStrigoi a răspuns:

Mt2 Blacknight

| яãZẄãn3Ľ a răspuns:

GuabinaMT2 sau cel mai popular (cred eu la categoria private) EmpireMT2 sau in server PVP LightMT2 iti da lvl 90 si iti ei itm de la magazine si ti le bonusezi si rupi tot(daca stii sa ti le bonusezi ) happy

| RADUTANASE a răspuns:

Ar trebui sa joci metin 2 blacknight.metin2 united.metin2 gx.metin2 fun.metin2 mondial.metin2 tim.asteas toate.primesc sau nu funda?

| stefanforce a răspuns:

Iti recomand hammermt2, te da 127, cal militar, arme legendare(toate+9),harti noi, si tot ce exista la magazine

| Yasemyyn a răspuns:

Deci eu joc metin2 guabina si multe altele! eu iti recomand guabina e tare! Ce metin se ia mai repede de pe net?