| BornToParty a întrebat:

Ce Metin2 PvP stiti cu rate 1000% Toate cu itm tari!
Inafara de Metin2 Hammer sau Metin2 Oriental
Dau funda + vot
Pentru cel mai bun big grin big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| AlexBurn a răspuns:

Incearca hotstyle mt2.Are ratele 1000 e fara mc fara hamachi are la magazin batalie din batalie faci sirius pana ajungi la rinata.La armuri are otel evolezi si faci king5, iar lvl max225.Bafta! Funda?

| alexutzzu88 a răspuns (pentru AlexBurn):

Pana ajugi la mistica da ce sa stii. si nu are rate 1000 nu le mai are copil noob

| AlexBurn a răspuns (pentru alexutzzu88):

Ba noobule cand am raspuns eu atata le avea si in plus mistica e de cct e mai buna rinata si te uiti pe sv sa vezi ca ratele nu s'au mai schimbat

| Gaby_Tudorache_1998 a răspuns (pentru AlexBurn):

Fraiere e si king 6 si king 7 nu am avut eu dar tu se vede ca nici nu l-ai jucat

| Gaby_Tudorache_1998 a răspuns (pentru AlexBurn):

Pentru ca hotstyle e ca metin2 apollo tot de K3nt sunt facute, ratele la fel dar exista si king 6 si king 7 joca-l si dupa sa vorbesti

32 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Pai incearca www.crazy-metin2.ucoz.ro nu are toate armurile si armele direct de la shop dar le poti evolua de exemplu:otel>king1>king2>king3 batalie>sirius.....etc.Pronesti de la lv 30 si dupa cresti normal(te duci si cresti la orci, v1, v2, v3...etc.),pana la lv 127

| bogdanz04 a răspuns:

P.S este server hamachi daca nu sti cum se foloseste uite aici: 1) downloadezi programul LogMeInHmachi de la: https://secure.logmein.com/products/hamachi/download.aspx si dai la primul unde scrie download now 2)Instalezi hamachi, intri in hamachi, si dai la network, dai la join existing network si o sa iti dea cv cu ID si Parola scrii la id Metin2Crazy......Metin2Crazy20 si la parola scrii 12345 3)asa faci la fiecare metin prin hamachiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2nightcore.weebly.com/index.html

Descriere : Un sv nou 2012, cu iteme 2012-2013 la shop, pvp max lv 250, experienta faci usor, ai download si register acolo

retele hamachi : NightPower, NightPower1, NightPower2... tot asa pana la NightPower10
Parola hamachi:123

| YoMsG a răspuns:

Metin2 stell

| MaddSkillz a răspuns:

Metin 2 steel
site www.metin2steel.in
rate 1000x

| malapsus a răspuns:

Hotstyle mt2, hammer mt2, paradise mt2, united mt2, lunaris mt2, vipstyle mt2, osiris mt2 ETC... FUNDA?!

| antonalan a răspuns (pentru malapsus):

Sunt destul de faine ce ati zis voi da nu prea

| BornToParty explică:

Soryyy eu m-am lasat de metin2 de craciun pentru ca ma joc The lost Titan

| Tigeron a răspuns:

Metin2 Shayne
http://metin2shayne.info/
Pentru detalii add : h1P3_cs

| narcis1 a răspuns:

Pai tdl.gaming.com

| BornToParty explică (pentru narcis1):

Narcis am jucat TDL si nu-mi place
ZI si tu unu in care sa cresti
Nu care ai direct lv max!

| bogdanz04 a răspuns (pentru narcis1):

Si ar mai fi si www.lightmetin2.ro (server non-hamachi), dar e rau la el ca e mai tot timpul off, dar in rest e ff fain

| Gaby_Tudorache_1998 a răspuns (pentru BornToParty):

Ba pai pe un server e asa, pe unu asa, joaca pe serveru chrons ca pe ala cresti tu nu iti iei lv! Pe TDL nu uitaa!

| BornToParty explică (pentru Gaby_Tudorache_1998):

Smechere eu m-am lasat de Metin2

| FuLg3R a răspuns:

Eu Tias Recomanda Metin2 Lunaris e super tare funda?

| OoJoInToO a răspuns:

Metin2 Xpm iteme evoleaza rata 1000x http://www.metin2xpm.ro/ sau Metin2 Fun

| cristibaross a răspuns:

Metin2 srs e cel mai tare

| adrian331 a răspuns:

Eu ti recomand Mt2Steel, Mt2Hammer, Mt2Gm mode, Mt2Lunaris si cel mai tare e Metin2nf Apucate de el

| Baleia_Ionut_1977 a răspuns:

Cum mere

| CoStyBogdan10 a răspuns:

Am eu un metin care sper sa iti placa numele lui este Metin2Hell esti PvP si se va deschide in curand si un server PvM iti las site-ul si daca iti place da`mi funda.
http://hellmetin2.com/

| Vlad_Vladutz_1998_e9zr a răspuns:

Metin2 stell

| anonimuabc a răspuns:

Metin2 hammer metin2 sa vezi ca e tare de da de la 254 si armura in maga posedate kinguri dau 0 yang arme epice 1 yang sa vezi ce tare ea big grin

| horizon11 a răspuns (pentru anonimuabc):

Nu juca hamer sunt numai modati hackeri nu-ti recomand hameru joca European mt2

| horizon11 a răspuns (pentru anonimuabc):

Nu juca Hammer e foarte naspa sunt doar hackeri si modati joca si tu european!

| Dej_Silviu_1991 a răspuns:

Scoateti metin 2 apolo e foarte tare are iteme bune si ratele toate 1000%

| Sh_Cam_Atat_Alex_2000 a răspuns:

Metin2 pvp gm mode

| mnicusor53 a răspuns:

Ma dc nu joci metin2 VipStyle funny este foarte tare funda?