| litleg44 a întrebat:

Ce-mi trebuie ca sa joc call of duty modern warfare 3 online pe PC? Adica cumpar jocu original il instalez si pot sa joc online sau mai trebuie alte chestii? Va rog sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| cata_2510 a răspuns:

Pai intri in joc te conectezi la ceva server si joci.

4 răspunsuri:
| litleg44 explică (pentru cata_2510):

Da trebuie sa ai jocu original nu?

| cata_2510 a răspuns:

Da

| cata_2510 a răspuns (pentru litleg44):

Nu neaparat original poti sa-l iei de pe net cu crack bininteles. Funda?

| DenisCrisan a răspuns:

Vai vai vai. ca sa joci multiplayer ai nevoie de Steam/Origin sau jocu cumparat din magazin... Momentan [ 21.3. 2012] nu exista crack sa poti juca multiplayer call of duty modern warefare 3!