| Mixeruş a întrebat:

Ce nu face omu' ca sa scape mai repede de plictiseala, uitati m-am apucat de un joc numit IMVU cred ca toata lumea a auzit de IMVU! big grin Care stie cum pot face bani continuu'! happy Ca exista o modalitate pe care eu nu o stiu! Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Ai incercat sa iti faci multe conturi de yahoo/hotmail si sa iti trimiti invitatii? Pe versiunea veche functiona, acum nu mai da bani (cel putin pe compul meu). Poate functioneaza pe compul tau.